Kontakt

Dziekan
prof. ASP dr hab.Tadeusz Pietrzkiewicz
e-mail: tadeusz.pietrzkiewicz@asp.gda.pl

Godziny przyjęć dla pracowników
Wtorek 14:00 – 14:45
Czwartek 14:00 – 14:45
Godziny przyjęć dla studentów
Wtorek 14:00 – 14:45

Prodziekan ds. kierunku Architektura Wnętrz
prof. ASP dr hab. Maciej Świtała
e-mail: maciej.switala@asp.gda.pl

Godziny przyjęć dla pracowników i studentów
Środa 14:00 – 15:00

Prodziekan ds. kierunku Architektura Przestrzeni Kulturowych
dr inż. Marekj Barański
e-mail: marek.baranski@asp.gda.pl

Godziny przyjęć dla pracowników i studentów
Wtorek 10:00 – 13:00

Prodziekan ds. kierunku Wzornictwo
prof. ASP dr hab. Maciej Dojlitko
e-mail: maciej.dojlitko@asp.gda.pl

Godziny przyjęć dla pracowników i studentów
Piatek 10:00 – 12:00

Sekcja Toku Studiów

kierunek Architektura Wnętrz
Aleksandra Zaliwska- Al Mostafa
e-mail: aleksandra.zaliwska@asp.gda.pl
tel. 58 301 28 01 wew. 59

kierunek Architektura Przestrzeni Kulturowych
mgr Agnieszka Ceran
agnieszka.ceran@asp.gda.pl
tel. 58 301 28 01 wew. 56

kierunek Wzornictwo
mgr Katarzyna Idzik
katarzyna.idzik@asp.gda.pl
tel. 58 301 28 01 wew. 10

Gdańsk, ul. Targ Węglowy 6, pok. 101
Godziny przyjęć studentów:
Poniedziałek 10:00 – 14:00
Wtorek 12:00 – 14:00
Czwartek 10:00 – 14:00
Piątek 12:00 – 14:00
Środa – dzień bez przyjęć

Sekcja Organizacji Kształcenia
mgr Katarzyna Kisieliczyn
e-mail: katarzyna.kisieliczyn@asp.gda.pl
tel. 58 301 28 01 w.71
Gdańsk, ul. Targ Węglowy 6, pok. 109

Godziny przyjęć studentów:
Poniedziałek 10:00 – 14:00
Wtorek 12:00 – 14:00
Czwartek 10:00 – 14:00
Piątek 12:00 – 14:00
Środa – dzień bez przyjęć

Redakcja strony internetowej
dr Tomasz Kwiatkowski
e-mail: aiw@asp.gda.pl