Laury w Graduation Projects dla naszych absolwentek.

Ten rok rozpoczyna się dla naszego wydziału rewelacyjnie. Trzy nasze absolwentki otrzymały laury w konkursie Graduation Projects . Serdecznie gratulujemy!

Do 20. edycji przeglądu zgłoszono 312 dyplomów (w tym 131 3D i 181 2D), z których jury zakwalifikowało do wystawy 30 prac. Jury obradowało w składzie:

2d: Agata Korzeńska (Idee, Zamek Cieszyn), Filip Tofil (STGU), Filip Blažek (TYPO), Marcel Bencik (1977, Slovak Design Center), Balázs Balogh (Hungarian Design Council)
3d: Czeslawa Frejlich (2+3D), Kateřina Matějková Žáková (CZECHDESIGN ), Michał Latko (Latko), Marián Laššák (Slovak Design Center), Ferenc Laufer (Hungarian Design Council)

Olga Penar – „Obiekt wspomagający procedury w ratownictwie wodnym”
Promotor dr Paweł Gełesz, Pracownia Projektowania Architektury Okrętów

Daria Wypiór – „Pokaż, gdzie masz nos, ucho, srom”
Promotor: prof Jarosław Szymański, Pracownia Projektowania Produktu

Klaudia Ginter – „Tatry – multimedialna turystyka. Wykorzystanie nowych mediów w turystyce górskiej”
Promotor: dr hab. Maciej Dojlitko, Pracownia Komunikacji Wizualnej