Stypendium Projektowe Vectorworks

To już piąta edycja międzynarodowego konkursu o Stypendium Projektowe Vectorworks, który jest dla studentów świetną okazją do wykazania się na samym początku ich kariery.

W konkursie akceptujemy wszystkie prace, bez względu na ich temat, inspiracje czy używane oprogramowanie.

Świat kryje w sobie ogrom możliwości — my chcemy dać Ci szansę na jeszcze więcej. Właśnie rozpoczął się nabór prac do konkursu o Stypendium Projektowe Vectorworks, w którym możesz wygrać nawet 10 000 $.

Zasady uczestnictwa są bardzo proste: studenci mają czas do 31 marca 2021, aby przesłać swoją pracę (nową lub z aktualnego portfolio) przez formularz na stronie vectorworks.net/scholarship.

Muszą również odpowiedzieć na kilka krótkich pytań. Po tym terminie komisja, w której zasiądą profesjonalni jurorzy, oceni wszystkie nadesłane prace konkursowe.

Konkurs odbywa się w czterech kategoriach: Architektura, Architektura krajobrazu, Projektowanie wnętrz i Technika sceniczna. Organizatorem konkursu w krajach Beneluksu, Francji i Polsce jest firma Design Express. Zwycięzca w każdej kategorii wygrywa nagrodę w wysokości 1 000 USD i automatycznie przechodzi do międzynarodowego etapu, w którym zyskuje szansę na zwiększenie wygranej nawet do 10 000 USD.