Packaging Innovations

Udział w konkursie to dla młodych designerów możliwość zdobycia nagród finansowych i co najważniejsze, pozyskania kontaktów biznesowych w branży opakowań oraz zdobycia pierwszych zawodowych zleceń. Finał konkursu odbędzie się bowiem podczas najważniejszych targów opakowań w tej części Europy – 11. Międzynarodowych Targów Opakowań – Packaging Innovations (2-3 kwietnia, EXPO XXI Warszawa).

Studenci swoje prace mogą zgłaszać w 3 kategoriach konkursowych: Wrażenie, Funkcjonalność i forma oraz Szata graficzna do 25 lutego 2019 r.

W załączniku przesyłam najnowszy artykuł dotyczący Strefy Studenta oraz kilka zdjęć. Co więcej załączam również propozycję posta wraz z grafiką do publikacji w Państwa mediach społecznościowych. Dołączam również regulamin konkursu. Będę wdzięczna za publikację materiałów.