konkurs DYPLOMY Architektura i Wzornictwo na Gdynia Design Days 2017

Termin nadsyłania prac 17.06

Czym jest wzornictwo? – to pytanie często zadawane przez komisję podczas egzaminów wstępnych na ASP. Z odpowiedzią zmagają się jednak nie tylko potencjalni przyszli projektanci, ale cała branża projektowa i świat naukowy.

W czerwcu ponad 140 studentów obroni swoje prace dyplomowe. Metody pracy młodych projektantów są różne: eksperymenty, prototypy, obserwacje socjologiczne, prognozowania ekonomiczne, próby udoskonalania teraźniejszości , zarządzanie procesem. Wystawa zaprezentuje 5. przegląd konkursowych projektów absolwentów Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku kierunków: Wzornictwo, Architektura Wnętrz i Architektura Przestrzeni Kulturowych. Wyboru 20. zakwalifikowanych do wystawy prac dokona jury.

Wybrane prace pomogą nam uzyskać odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania w kwestii wzornictwa: Kim jest absolwent studiów projektowych na ASP i czym jest design?

Wręczenie nagród w konkursie DYPLOMY ASP: ARCHITEKTURA I WZORNICTWO 2017 odbędzie się 30 czerwca – podczas otwarcia festiwalu Gdynia Design Days 2017.

Reulamin konkursu DYPLOMY AIW na GDD 2017
Formularz dyplomy 2017