Wystawa prac studenckich „Narcyz”

Wystawa prac studenckich „Narcyz” to prezentacja najciekawszych prac studentów polskich Akademii Sztuk Pięknych z Gdańska, Krakowa, Wrocławia, Warszawy, Katowic i Łodzi oraz z Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Co roku motywem przewodnim jest mitologia starożytna. Inspiracją edycji w 2022 roku jest mit o Narcyzie.

Tworzone eksponaty mogą przybrać formę kostiumów, elementów scenografii, makiet, instalacji multimedialnych lub innych form instalacji przestrzennych. Po raz drugi studenci polskich szkół artystycznych zaprezentują prace w przestrzeniach otwartych CSK.

Wernisaż: 15.05.22 r., godz. 17.00Wystawa do 15.08.22 r. (godz.: 8.00-21.00)„Scenę w Budowie” wspiera finansowo Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.