Wnętrze, Światło, Cień… Konkurs Architektoniczny.

Studenci pierwszego roku studiów licencjackich na kierunku Architektura Wnętrz w ramach pracowni Podstaw Projektowania Architektury pod opieką mgr Agaty Ruchlewicz – Dzianach i prof. Macieja Świtały  wzięli udział w XII Ogólnopolskim otwartym studenckim konkursie architektonicznym ,,Wnętrze światło cień”. Konkurs był organizowany przez Katedrę Kształtowania Środowiska Mieszkaniowego  pod patronatem Prorektora ds. Studenckich Politechniki Krakowskiej i Dziekana Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej oraz honorowym patronatem SARP Oddział Kraków.

Nasi studenci zdobyli trzy z siedmiu głównych nagród.

Nagroda Dziekana Wydziału Architektury PK – Laura Janik

Nagroda za najlepsze ukształtowanie ścian i sufitów, przyznawana przez firmę Rigips za najlepsze wykorzystanie systemów suchych tynków i sufitów podwieszanych firmy Rigips w projekcie – Emilia Dargacz

Nagroda za najlepsze wykorzystanie dzieła sztuki, przyznawana przez Fundację AP KunstArt Fund za najlepsze wykorzystanie dzieła sztuki w projekcie. – Jakub Jachimek

Wyróżnienie zdobyła – Eva Sedmak nasz gość kursowy ze Słowenii