Wirtualna wystawa „TYTUŁ”

Wystawa prac dyplomowych absolwentów Wydziału Architektury i Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.

Co roku około stu Dyplomantów Wydziału Architektury i Wzornictwa opuszcza mury uczelni z tytułem Licencjata lub Magistra.

To sto projektów architektonicznych, wzorniczych, wnętrzarskich, krajobrazowych, praktycznych lub teoretycznych. To również sto przemyślanych, ciekawych, innowacyjnych koncepcji rozwijanych i doskonalonych pod okiem kadry profesorów wielu pracowni i specjalizacji. Każdy z dyplomów stanowi dla przyszłych zawodowych projektantów wizytówkę ich umiejętności i talentu oraz jest ostatnim momentem prawdziwie twórczej swobody.

Potężne Wnętrze Wielkiej Zbrojowni pozwala nam zaprezentować w tym roku wszystkie dyplomy w ramach jednej wystawy. To wydarzenie niezwykłe ponieważ obok projektów staną również ich autorzy – Dyplomanci i przez dwa tygodnie będą bronić prac podczas publicznych obron. Wystawa TYTUŁ stanowi realizację wizji połączenia tych dwóch ważnych i kulminacyjnych dla Wydziału punktów corocznego kalendarza – wystawy dyplomów i uroczystych obron magisterskich.

Tu mogą Państwo zobaczyć naszą wystawę w wersji wirtualnej, zapraszamy do zwiedzania.