Konkurs Packaging Innovations

„Strefa Studenta” to projekt umożliwiający młodym projektantom promocję swoich nowoczesnych prac szerokiemu gronu odbiorców oraz integrację i nawiązanie relacji ze środowiskiem branży opakowań.

Taką możliwość daje udział w konkursie organizowanym podczas 12 edycji Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations, które odbędą się w dn. 1-2 kwietnia 2020 w EXPO XXI Warszawa.

W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie do 30 roku życia, posiadający status studenta oraz pełną zdolność do czynności prawnych, nie związane zawodowo z firmami zajmującymi się projektowaniem opakowań lub też z produkcją opakowań.

Jeśli spełniasz te kryteria to zaprojektuj i wykonaj prototyp opakowania, etykiety bądź spójnej koncepcji graficznej opakowania dla linii produktowej. Podstawą jest innowacyjny i zaskakujący pomysł, który może zostać wprowadzony do produkcji.

Zarejestruj się i prześlij swój projekt według podanych wytycznych w formularzu na stronie: https://packaging2020.exposupport.pl/student/register do dnia 24 lutego 2020, do godziny 12:00. Prace mogą być zgłaszane w 3 kategoriach ( 1 praca może być zgłoszona tylko w 1 kategorii).