„ProjektujeMY”

Wystawa prac studentów trzech kierunków projektowych w Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku jest zderzeniem różnych postaw twórczych reprezentowanych przez nauczycieli i studentów. Wszyscy staramy się patrzeć w przyszłość obserwując globalny rozwój technologiczny i kulturowy.

Naturalną cechą ludzi młodych jest mierzenie się z rzeczywistością, która jest w zasięgu  poznania jak nigdy wcześniej. Prace projektowe powstające w Uczelni są nie tylko świadectwem uczestniczenia w światowego wyścigu. Naturalną cechą projektowania w Akademii Sztuk Pięknych jest refleksja wynikająca z krytycznego spojrzenia na rzeczywistość oraz oparcie w solidnej tradycji  artystycznej.

Projektuje my wrażliwie, ekologicznie, świadomie. Studenci i absolwenci są przygotowywani do pracy w nieustannie zmieniającym się świecie.

wernisaż: 8.11.2019, godz. 17:00
wystawa czynna: 9-24.11.2019