FUTURA Innovative Education

FUTURA Innovative Education zaprasza do współpracy TUTORÓW Kursu Digital Development and Design
dla dzieci i młodzieży w wieku 13-15 lat.

FUTURA Innovative Education jest projektem opartym na amerykańskim programie edukacyjnym, który wspiera dzieci i młodzież w rozwoju kompetencji 21go wieku w zakresie programowania, sztuki cyfrowej oraz tworzenia i przedsiębiorczego myślenia. Organizujemy kursy i warsztaty pozalekcyjne oraz półkolonie letnie i zimowe.

Jeśli nie masz barier w komunikowaniu się w języku angielskim oraz:
– jesteś mobilny i dyspozycyjny w godzinach popołudniowych (ok. 15-16) w dni robocze
– masz doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą
– praca zespołowa przynosi Tobie dużo satysfakcji i działa inspirująco
– jesteś przedsiębiorczy i otwarty na nowe wyzwania, a ponadto
– masz głowę pełną pomysłów
– chcesz podzielić się zdobytą wiedzą
i przyszedł czas w Twoim życiu aby podzielić się doświadczeniem i pasją z młodszymi skontaktuj się z nami.
Jeśli odpowiedziałeś na większość pytań tak, BRAWO TY. Jeśli spełniasz tylko niektóre z nich, nie załamuj rąk.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.futura.tech
Planowany termin rozpoczęcia pracy: styczeń/luty 2020r.