Od planowania do rewitalizacji – wystawa

Od 2 do 9 października w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim będzie można obejrzeć wystawę poświęconą przestrzeniom publicznym na rewitalizowanych obszarach Gdańska. Ekspozycja przedstawia koncepcje projektantów z Biura Rozwoju Gdańska związane z zagospodarowaniem przestrzeni lokalnych, a także studenckie pomysły na ożywienie rewitalizowanych terenów.

„Od planowania do rewitalizacji – Gdańskie Przestrzenie Lokalne” to tytuł wystawy, która jest skierowana przede wszystkim do mieszkańców rewitalizowanych części miasta, a także do architektów, urbanistów i studentów.

Ekspozycja składa się z dwóch części: projektu Gdańskich Przestrzeni Lokalnych przygotowanego przez Biuro Rozwoju Gdańska oraz prac dyplomowych studentów Wydziału Architektury i Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych oraz Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej.

Termin: 2-9 października 2018 r., godz. 14-19, wstęp wolny
Miejsce: Gdański Teatr Szekspirowski