Graduation Projects 2018

Zapraszamy do wzięcia udziału w 17. edycji przeglądu najlepszych prac dyplomowych z grafiki użytkowej i wzornictwa z Krajów Wyszehradzkich.

Prace w postaci ilustracji i krótkiego opisu można wgrywać do 31 października 2018 roku za pomocą formularza zgłoszeniowego. Szczegóły, w tym formularz, regulamin przeglądu są opublikowane na stronie www.graduationprojects.eu.

Do przeglądu zgłaszane mogą być tylko prace dyplomowe obronione w szkołach krajów Grupy Wyszehradzkiej, bądź przez obywateli Polski, Republiki Czeskiej, Słowacji i Węgier na uczelniach zagranicznych.

Wystawa: Prace laureatów przeglądu zostaną zaprezentowane na wystawie w Cieszynie podczas 14. Urodzin Zamku Cieszyn, a także w czerwcu 2019r. podczas European Design Festival w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie oraz za granicą.