Konkurs – Dyplomy ASP na GDD 2018

DYPLOMY ASP: ARCHITEKTURA I WZORNICTWO 2017/2018

UWAGA KONKURS! Dyplomy absolwentów Architektury i Wzornictwa na Gdynia Design Days2018!
termin nadsyłania prac:25.06.2018

Wystawa dyplomów to możliwość zaprezentowania po raz pierwszy projektów szerokiemu gronu odbiorców. Jedynie 20 prac jest kwalifikowanych na wystawę, więc już samo uczestnictwo w niej jest wyróżnieniem. Spośród zakwalifikowanych prac jury wybiera dwa projekty, których autorzy zostaną zaprezentowani na łamach magazynu „ELLE” oraz pojadą na Dutch Design Week. Uczestnictwo w tym branżowym festiwalu, prezentującym najnowsze tendencje i dobre praktyki z zakresu projektowania, to dla absolwentów ważna lekcja i wyróżnienie.

JURY:
Paulina Kisiel – Centrum Designu Gdynia kierownik festiwalu
Kaja Długosz – Centrum Designu Gdynia promocja i social media
Paulina Ryń – razy2
dr hab Beata Szymańska – Wydział Architektury i Wzornictwa ASP Gdańsk
prof Sławomirr Fijałkowski – Wydział Architektury i Wzornictwa ASP Gdańsk

Centrum Designu Gdynia we współpracy z Wydziałem Architektury i Wzornictwa zaprasza na tę unikatową wystawę już po raz szósty!

Wręczenie nagród w konkursie DYPLOMY ASP: ARCHITEKTURA I WZORNICTWO 2017/2018 odbędzie się 6 lipca podczas otwarcia festiwalu Gdynia Design Days 2018.

kurator: Marta Flisykowska
realizacja wystawy: Paweł Czarzasty, Marta Flisykowska ,Mikołaj Harmoza, Marta Hryc

Regulamin konkursu: Regulamin Dyplomy ASP Architektura i Wzornictwo 2018_ 18.04
Metryka projektu : Metryka projektu dyplomy 2018