Festiwal Open House Gdynia

Architektura Przestrzeni Kulturowych partnerem gdyńskiej odsłony międzynarodowego festiwalu OPEN HOUSE GDYNIA . Podczas otwarcia festiwalu (26go maja o godzinie 11.30) w Gdynia INFO-BOX będą pokazane prace studenckie powstałe w ramach współpracy z gdyńskim stowarzyszeniem Miasto Wspólne. Odbędzie się również debata z udziałem przedstawiciela Akademii Sztuk Pięknych.

1. 25 MAJA / DEBATA O PRZESTRZENI GDYNI „MORZE WIZJI I MOŻLIWOŚCI” W RAMACH OPEN HOUSE GDYNIA:
w godzinach 18:00 -19:00 w hotelu Mercure w Gdyni:
– Marek Karzyński – Dyrektor Biura Planowania Przestrzennego Miasta Gdynia,
– prof. dr hab. inż. arch. Piotr Lorens – Kierownik Katedry Urbanistyki i Planowania Regionalnego na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej, Prezes Towarzystwa Urbanistów Polskich,
– dr hab. Jan Sikora – Kierownik Katedry Architektury Przestrzeni Kulturowych, Akademia Sztuk Pięknych,
– architekt Jerzy Wolski – właściciel Wolski Architekci,
– architekt Tomasz Janiszewski – właściciel BJK,
– architekt Tomasz Bogusz – Dyrektor Zarządzający Studio Kwadrat.