„Do poduszki”

Serdecznie dziękujemy za możliwość nawiązania współpracy z Domem im. J. Korczaka – Regionalnej Placówce Opiekuńczo-Terapeutycznej w Gdańsku przy warsztatach „Do poduszki”.

Nie byłoby to możliwe, gdyby nie ogromne zaangażowanie w ten projekt naszej organizator Patrycji Walaszek oraz wsparcie ze strony Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, Politechniki Gdańskiej, Uniwersytetu Gdańskiego, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Koła Naukowego Wzornictwa PROCES działającego przy Wydziale Wzornictwa ASP w Gdańsku.

Dziękujemy także sponsorowi wydruków – Drukarni Cyfrowej Wielkoformatowej Akwilon . Z dumą prezentujemy efekty naszej pracy. Mamy nadzieję, że przyniosą one dzieciom tyle radości, ile nam przyniosła praca nad ich przygotowaniem.

Koło Naukowe Wzornictwa PROCES