Wystawa 16/17

Rektor Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku oraz dziekan Wydziału Architektury i Wzornictwa zapraszają na otwarcie wystawy: 16/17 prezentującej projekty studenckie Wydziału Architektury i Wzornictwa

Wernisaż: 16.11 godz. 17:30
Wystawa otwarta do 08.12.2017 od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.00
Aula Wielkiej Zbrojowni

„Wystawa pt.: „16/17” prezentuje prace studenckie Wydziału Architektury i Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, powstałe w ostatnim czasie na trzech jego Kierunkach: Architekturze Wnętrz, Wzornictwie oraz Architekturze Przestrzeni Kulturowych.

Otwiera ona cykl corocznych wystaw o charakterze przeglądu aktualnych dokonań studenckich na Wydziale Architektury i Wzornictwa, które odtąd systematycznie będą mieć miejsce w podobnym okresie roku akademickiego.

Wyrażam nadzieję, że wystawa „16/17” – przede wszystkim – będzie interesująca dla młodych ludzi poszukujących celu swojej przyszłości i być może ułatwi im podjąć decyzję o powiązaniu życiowych planów ze studiami na naszym Wydziale. Dla studentów Wydziału jest szansą na skonfrontowanie swoich swoich dokonań z osiągnięciami inny koleżanek i kolegów.

Wystawa niewątpliwie stanie się przyczyną poszukiwania istoty designu oraz projektowania architektonicznego wobec czasu i realiów w jakich aktualnie przyszło działać Wydziałowi Architektury i Wzornictwa”. dr hab. Tadeusz Pietrzkiewicz, dziekan Wydziału AiW