Konkurs „4DOORS”

Projektuj w przestrzeni na, przy, obok drzwi i wygraj 10 000zł

Już po raz czwarty PORTA DRZWI organizuje konkurs PORTA BY ME skierowany do młodych architektów i designerów. Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń w edycji „4DOORS” potrwa do 15 stycznia 2018 r.

Zapraszamy do udziału
Konkurs „PORTA BY ME 4 DOORS” skierowany jest do studentów wyższych uczelni o profilu technicznym lub artystycznym oraz absolwentów, którzy ukończyli szkołę w okresie nie dłuższym niż rok.

Zadanie konkursowe
Podczas tej edycji uczestnicy będą mieli za zadanie przygotować projekty dwóch przedmiotów, które funkcjonalnie i estetycznie uzupełnią przestrzeń znajdującą się wokół drzwi. Prace będą oceniane przez jury nie tylko pod względem realizacji przewodniego tematu, ale również w kontekście innowacyjności, funkcjonalności, estetyki, wzornictwa, doboru materiałów, sposobu umiejętnego zaprezentowania produktu oraz możliwości realizacji projektu.

W jury zasiądą:
projektant, profesor Marek Owsian – w roli przewodniczącego,
architekt Hugon Kowalski,
projektant Paweł Grobelny,
architekt oraz redaktor magazynu „Architektura” Beata Tylec,
projektantka Agata Kulik-Pomorska.

Nagrody
Uczestnicy konkursu, których projekty zajmą miejsce na podium, otrzymają nagrodę finansową:
10 tys. zł (I miejsce),
3,5 tys. zł (II miejsce),
1,5 tys. zł (III miejsce).