Konkurs Young Design

Studenci i absolwenci wzornictwa! Do 1 czerwca 2017 przyjmujemy zgłoszenia na konkurs YOUNG DESIGN. Do wygrania 20 000zł!

Young Design to pierwszy w Polsce program, którego celem jest wskazanie najbardziej obiecujących projektantów młodego pokolenia – takich, którzy rozumieją rynek i będą umieli w przyszłości pracować z przemysłem.

Główną nagrodą w konkursie jest stypendium im. prof. Wandy Telakowskiej w wysokości 20 000 złotych.

Wystarczy przysłać trzy najlepsze projekty ze swojego portfolio (szczegóły w regulaminie).

Finalistów konkursu i ich projekty oceniać będzie Kapituła Stypendialna złożona z przedstawicieli biznesu – polskich producentów oraz dystrybutorów. Ponadto uczestnicy konkursu będą musieli odpowiedzieć na pytania jurorów. Nagrodę otrzyma projektant, który poza dobrymi projektami najlepiej zaprezentuje swoje umiejętności i kompetencje potrzebne do współpracy z przyszłymi pracodawcami.

Dodatkowa nagroda w konkursie to staż w firmie wdrażającej wzornictwo.

Wszyscy finaliści będą mieli możliwość skorzystania ze szkoleń poprzedzających występy przed jury:

1. Prowadzone przez Lauren Peso Polska, uczące wystąpień publicznych.

2. Prowadzone przez Startup Academy uczące jak zdobyć finansowanie na rozwój swojego pomysłu.

Patronat honorowy nad konkursem objął Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. dr hab. Piotr Gliński, fundator głównej nagrody.