Warsztaty „Dynamika powstawania pomysłów”

Wielka Zbrojownia, ul. Targ Węglowy 6 (wejście od ul. Tkackiej)
Sala 301b

Prowadzący: Izabela Gacka
Organizator: Anna Wachowicz

Drodzy studenci,

Wydział Architektury i Wzornictwa przygotowuje pilotażowe zajęcia z myślą o kolejnym roku akademickim 2016/2017. Jednym z najistotniejszych obszarów, nad którymi pracujemy jest wspomaganie procesu kreatywnego i postawy twórczej studentów. Planując kierunki rozwoju w tym obszarze ogromne znaczenie ma dla nas opinia samych studentów.

Pragnąc poznać potrzeby i oczekiwania wobec takich zajęć zaplanowaliśmy warsztaty pt . ”Dynamika powstawania pomysłów”. Podczas trzygodzinnego spotkania przyjrzymy się temu, co wzmacnia, a co osłabia twórcze myślenie oraz skąd czerpać inspirację do dalszych kreacji. Zajęcia będą miały charakter wymiany doświadczeń w trakcie grupowej zabawy intelektualnej.

W związku z powyższym mamy przyjemność zaprosić studentów Architektury i Wzornictwa na spotkanie, które odbędzie się w dniu 16 maja br. o godzinie 11:00, w pracowni 301B. Warsztaty poprowadzi Izabella Gacka – edukator w zakresie psychologii kreatywności, członek zespołu marketingowego Uniwersytetu SWPS.

Uprzejmie prosimy o zgłaszanie się na adres: anna.wachowicz@asp.gda.pl podając w treści wiadomości: warsztaty. Zgłoszenia są przyjmowane do 15 maja, liczba miejsc ograniczona.