Warsztaty Granice 2016

Zakład Podstaw Projektowania Architektury na wydziale Architektury i Wzornictwa ASP Gdańsk przyjemność zaprosić do udziału w 1 Ogólnopolskich Warsztatach Studentów Architektury Wnętrz „Granice 2016”.

Warsztaty skierowane są do studentów drugiego roku studiów licencjackich architektury wnętrz oraz dydaktyków zajmujących się podstawami projektowania. Z każdej uczelni zapraszamy grupę złożoną z pięciu studentów architektury wnętrz oraz dwóch opiekunów (nauczycieli akademickich).

Wiodącym tematem warsztatów jest szeroko ujęte pojęcie granicy na temat którego uczestnicy będą mieli za zadanie wypowiedzieć się w dwóch realizacjach przestrzennych. Szczegółowy program zostanie przesłany zgłoszonym do udziału zespołom.

Informacje organizacyjne:

Zakwaterowanie i wyżywienie zapewnia nasz partner Kadyny Folwark Hotel & Spa w niespotykanych okolicznościach architektury i przyrody na terenie dawnej letniej siedziby cesarza Wilhelma II położonej na styku Wysoczyzny Elbląskiej i Zalewu Wiślanego. (54°17′52″N 19°29′17″E).

Dojazd uczestników we własnym zakresie.

Uczestnictwo w warsztatach dla studentów jest płatne 250zł – płatność w recepcji hotelu w dniu przyjazdu. Gospodarze w tej cenie zapewniają noclegi w pokojach hotelowych 2, 3 i 4-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym i wyżywienie (śniadania i obiadokolacje – możliwość rezerwacji diety wege). Opiekunowie zakwaterowani zostaną w pokojach w pokojach 1 i 2-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.

Jako organizatorzy ze swojej zapewniamy niezbędne materiały i narzędzia do realizacji zadań warsztatowych, bogaty program od pierwszego do ostatniego dnia warsztatów oraz przede wszystkim dużo okazji do spotkań w inspirującym miejscu, dyskusji i wymiany doświadczeń.

Popołudnia i wieczory planujemy przeznaczyć na prezentacje, dyskusje, projekcje filmowe oraz szeroko pojętą integrację. W wolnym czasie dla chętnych jest możliwość organizacji eksploracji okolicznych cegielni, wycieczki do Fromborka na wzgórze zamkowe i koncert organowy, wycieczki po Wysoczyźnie Elbląskiej.

Prosimy o jak najszybsze potwierdzenie uczestnictwa w plenerze w formie imiennej listy uczestników wraz z kontaktem do opiekunów poszczególnych grup (mail. tel.) jednak nie później niż do 28 września 2016 r. na adres tomasz.zmyslony@asp.gda.pl.

W sprawach organizacyjnych prosimy o kontakt na adres: tomasz.zmyslony@asp.gda.pl tel. 607088620

Partnerem warsztatów jest Kadyny Folwark Hotel &SPA